Cesta: Maturitní obory » Pracovní místa a stáže pro absolventy » Archiv » Vloženo 15. 6. 2017: Pracovní pozice pro absolventy TZB

Naše nabídka práce je na http://www.eproznov.cz/kariera/22/volna-mista.html.

PROJEKTANT/KA VZT

   Náplň práce:

·         podíl na zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení a projektové dokumentace pro provádění stavby

·         projektování staveb především v oblasti čistých prostor: zdravotnictví, elektroprůmysl atd.

·         další práce na projektech – výpočty, koordinace a spolupráce s ostatními profesemi, projednávání vypracované dokumentace s příslušnými orgány, investorem a dodavatelem, autorské dozory na stavbě, apod.

   Požadujeme:

·         VŠ stavební – obor TZB, VŠ strojní – obor technika prostředí, možno i čerství absolventi, SŠ s praxí v oboru

·         dobrá znalost práce na PC (MS Office, AutoCaD)

·         znalost AJ, RJ, NJ výhodou

·         práce s plným nasazením a aktivní přístup k řešení problémů

·         schopnost týmové práce a komunikace

·         řidičský průkaz skupiny B

·         Nabízíme:

·         zázemí stabilní společnosti

·         odpovídající mzdové ohodnocení

·         zajímavá a různorodá práce

·         možnost vzdělávání, profesního růstu

·         zaměstnanecké výhody

·         nástup možný ihned

ROZPOČTÁŘ

·         sestavování položkových rozpočtů včetně výkazu výměr

·         kontrola projektové dokumentace při zpracování rozpočtu

·         příprava podkladů a zpracování rozpočtů pro cenové nabídky

·         komunikace s oslovenými dodavateli

·         spolupráce s externími subjekty

·         další práce na projektech  – vyhodnocení výběrových řízení, vyhledávání dodavatelů, …

   Požadujeme:

·         SŠ stavební s praxí v oboru, VŠ stavební  – možno i čerství absolventi,

·         uživatelská znalost práce na PC (MS Office), výhodou je znalost (AutoCAD, BUILDpower S)

 KONTAKT:
  Dagmar Gajdová, tel.: +420 571 664 285, Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: d.gajdova@eproznov.cz

     na sociální sítě: Radek Buchta, r.buchta@eproznov.cz

Aktuální akce

Intranet

Přihlášení do intranetu:

Odakz na Facebook   Odkaz na Instagram

Rychlý kontakt

Adresa: Máchova 628/10
757 01 Valašské Meziříčí

IČ: 00843491
IZO: 000843491

RED_IZO: 600018164

Tel.: +420 571 751 011
ID datové schránky: a2hiatx

E-mail: skola@spsstavvm.cz
Web: www.spsstavvm.cz

Redakční rada:
dvorak@spsstavvm.cz

sadilkova@spsstavvm.cz

halastova@spsstavvm.cz
poboril@spsstavvm.cz

Prohlášení o přístupnosti stránek