Cesta: Stavařská tisícovka » Aktuální ročník » Stavařská SPEDOS tisícovka 2018 – výsledková listina


Stavařská SPEDOS tisícovka – 2. 6. 2018
výsledková listina 7. ročníku

AKTUALIZACE DLE KAMEROVÉHO ZÁZNAMU

Na závod bylo letos přihlášeno 111 závodníků a úspěšně jej dokončilo celkem 103 závodníků.

Žáci – cca 10–14 let (ročník 2004 a vyšší)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 5 Petrů Martin 00:18:13
2 7 Kratochvíl Antonín 00:21:00 00:02:47
3 8 Vykopal Tadeáš 00:21:01 00:02:48
4 2 Toman Patrik 00:22:17 00:04:04
5 3 Kadlec Martin 00:22:29 00:04:16
6 6 Knebl Josef 00:22:48 00:04:35
7 1 Sklenařík Michal 00:23:04 00:04:51
8 4 Jaroň Šimon 00:27:18 00:09:05

Žákyně – cca 10–14 let (ročník 2004 a vyšší)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 101 Janíčková Adriana 00:21:21
2 105 Bajčíková Anna 00:24:17 00:02:56
3 107 Rýdlová Kateřina 00:29:40 00:08:19
4 106 Kadlecová Karolína 00:34:18 00:12:57
5 104 Liebelová Anita 00:45:23 00:24:02
6 103 Liebelová Svatava 00:46:14 00:24:53
7 102 Valentová Johana 00:49:53 00:28:32

Studenti – 15–18 let (ročník 1998–2003)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 402 Müller Maxim 00:16:11 00:23:25 00:23:44 01:03:20
2 406 Šigut David 00:17:23 00:24:01 00:24:33 01:05:57 00:02:37
3 413 Žídek Vojtěch 00:17:48 00:25:12 00:24:40 01:07:40 00:04:20
4 411 Lakota Maxim 00:18:11 00:25:10 00:24:31 01:07:52 00:04:32
5 410 Masař Jan 00:18:20 00:25:16 00:25:23 01:08:59 00:05:39
6 408 Krpec Ondřej 00:19:11 00:26:15 00:26:22 01:11:48 00:08:28
7 405 Liebel Metoděj 00:19:25 00:26:44 00:27:01 01:13:10 00:09:50
8 407 Loupanec Petr 00:19:32 00:29:07 00:28:11 01:16:50 00:13:30
9 404 Zajíček Lukáš 00:20:23 00:28:55 00:29:33 01:18:51 00:15:31
10 414 Jiříček Lukáš 0:22:13 0:31:55 00:31:27 01:25:35 00:22:15
11 409 Tománek Patrik 00:21:34 00:31:29 00:33:24 01:26:27 00:23:07
12 401 Chovanec David 00:23:30 00:32:00 00:32:28 01:27:58 00:24:38
13 412 Česnek Marek 00:26:17 00:35:59 00:37:56 01:40:12 00:36:52
14 403 Rýc Jiří 00:28:26 00:39:22 00:42:09 01:49:57 00:46:37

Studentky – 15–18 let (ročník 2000–2003)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 203 Dubská Kateřina 00:21:11 00:30:07 00:51:18
2 204 Bajčíková Ema 00:22:05 00:30:47 00:52:52 00:01:34
3 201 Krutílková Petra 00:23:03 00:32:21 00:55:24 00:04:06
4 202 Krutílková Kateřina 00:24:59 00:34:00 00:58:59 00:07:41

Muži 1 – 19–39 let (ročník 1979–1999)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 721 Skalický Pavel 00:15:21 00:21:52 00:22:18  00:21:14 01:20:45
2 729 Fukala Ondřej 00:15:46 00:21:51 00:22:01  00:22:12 01:21:50 00:01:05
3 714 Duřpek Martin 00:15:50 00:22:18 00:22:07  00:22:05 01:22:20 00:01:35
4 713 Šíbl Radoslav 00:15:44 00:22:22 00:22:11  00:22:06 01:22:23 00:01:38
5 715 Skyba Zdeněk 00:16:37 00:21:53 00:22:47  00:22:41 01:23:58 00:03:13
6 728 Chrástecký David 00:16:30 00:23:52 00:21:48  00:22:16 01:24:26 00:03:41
7 726 Blaťák Petr 00:15:56 00:23:09 00:23:16  00:22:10 01:24:31 00:03:46
8 719 Ponížil Radek 00:16:13 00:22:49 00:22:24  00:23:07 01:24:33 00:03:48
9 712 Denk Tomáš 00:16:35 00:22:24 00:23:14  00:22:36 01:24:49 00:04:04
10 727 727
00:16:49 00:22:43 00:23:15  00:23:19 01:26:06 00:05:21
11 725 Pospíšil Petr 00:16:32 00:22:25 00:23:22  00:23:50 01:26:09 00:05:24
12 732 Flanderka Michal 00:16:54 00:23:43 00:24:08  00:24:31 01:29:16 00:08:31
13 730 Tekula Hynek 00:16:05 00:24:41 00:24:35  00:24:09 01:29:30 00:08:45
14 704 Štuler Roman 00:17:30 00:24:10 00:24:11  00:24:09 01:30:00 00:09:15
15 706 Vukelič Jakub 00:17:34 00:24:26 00:24:10  00:24:07 01:30:17 00:09:32
16 731 Janíček Marek 00:16:56 00:24:29 00:25:07  00:26:37 01:33:09 00:12:24
17 702 Bednařík Lukáš 00:18:01 00:25:23 00:25:52  00:25:06 01:34:22 00:13:37
18 722 Novák Michael 00:18:33 00:25:03 00:26:01
00:25:07 01:34:44 00:13:59
19 717 Holášek Marek 00:18:17 00:25:56 00:25:14  00:25:24 01:34:51 00:14:06
20 720 Barabás Michal 00:19:15 00:25:10 00:26:33  00:27:28 01:38:26 00:17:41
21 718 Mynář Jan 00:19:09 00:26:32 00:26:25  00:27:12 01:39:18 00:18:33
22 724 Satke Milan 00:19:13 00:26:29 00:27:49  00:27:33 01:41:04 00:20:19
23 703 Šerý Jakub 00:21:41 00:29:58 00:29:51  00:29:54 01:51:24 00:30:39
24 709 Tichý Tomáš 00:22:44 00:30:52 00:31:54  00:32:54 01:58:24 00:37:39
25 710 Polášek Jakub 00:23:37 00:33:43 00:32:15  00:32:33 02:02:08 00:41:23
26 708 Hrabovský Libor 00:24:22 00:32:55 00:33:09  00:32:48 02:03:14 00:42:29
27 705 Jakeš Petr 00:24:07 00:33:28 00:35:32  00:35:03 02:08:10 00:47:25
28 707 Ďurica Štefan 00:24:03 00:33:21 00:34:26  00:36:24 02:08:14 00:47:29
723 Šnajdr Jiří 00:22:13 00:31:03
711 Špiler Stanislav 00:15:48
701 Husek Karel 00:20:43

Muži 2 – 40–49 let (ročník 1969–1978)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 916 Hartl Karel 00:15:24 00:21:00 00:21:52  00:22:03 01:20:19
2 901 Ovesný Pavel 00:15:54 00:23:01 00:23:23  00:22:38 01:24:56 00:04:37
3 904 Dřevojánek Jan 00:16:53 00:23:06 00:24:24  00:24:17 01:28:40 00:08:21
4 909 Hašek Petr 00:17:39 00:24:40 00:25:25  00:26:11 01:33:55 00:13:36
5 906 Liebel Antonín 00:18:07 00:26:59 00:23:12  00:25:54 01:34:12 00:13:53
6 912 Jurča Libor 00:19:05 00:25:23 00:26:33  00:27:27 01:38:28 00:18:09
7 915 Žák Marek 00:19:19 0:25:57 00:21:09 0:34:13 01:40:38 00:20:19
8 905 Štěpán Filip 00:19:05 00:26:40 00:27:08  00:28:48 01:41:41 00:21:22
9 910 Navrátil Michal 00:19:30 00:26:51 00:27:57  00:28:55 01:43:13 00:22:54
10 903 Pavlík Libor 00:21:17 00:31:34 00:31:48  00:31:18 01:55:57 00:35:38
11 914 Zajiček Pavel 0:21:46 0:31:02 00:30:49
00:34:01 01:57:38 00:37:19
12 913 Hábl Marcel 00:24:57 00:32:48 00:33:58  00:31:11 02:02:54 00:42:35
13 908 Strnadel Jiří 00:23:16 00:34:26 00:37:18  00:37:04 02:12:04 00:51:45
14 902 Kučný Luboš 00:26:21 00:35:00 00:37:34  00:36:55 02:15:50 00:55:31
911 Gold Tomáš 00:19:28 00:29:35
917 Krejčiřík Ervín 00:22:53

Muži 3 – 50–59 let (ročník 1959–1968)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 613 Šíma Martin 00:17:41 00:23:57 00:24:25 01:06:03
2 609 Eichner Tomáš 00:17:55 00:24:30 00:24:22 01:06:47 00:00:44
3 608 Mynář Jura 00:19:27 00:27:07 00:27:47 01:14:21 00:08:18
4 607 Skalický Pavel 00:19:53 00:27:18 00:28:28 01:15:39 00:09:36
5 612 612
00:19:59 00:28:00 00:29:08 01:17:07 00:11:04
6 606 Mičulka Petr 00:20:33 00:28:22 00:28:55 01:17:50 00:11:47
7 610 Mácha Vladan 0:20:59 0:29:19 00:30:39 01:20:57 00:14:54
8 602 Burget Miloslav 00:21:36 00:29:37 00:31:01 01:22:14 00:16:11
9 605 Jakl Jiří 00:21:55 00:30:46 00:30:11 01:22:52 00:16:49
10 603 Jaroň Vlastimil 00:22:37 00:30:25 00:31:26 01:24:28 00:18:25
11 611 Solanský Zdeněk 00:22:56 00:30:44 00:31:49 01:25:29 00:19:26
12 601 Hnila Jiří 00:22:46 00:31:39 00:31:06 01:25:31 00:19:28
13 604 Janíček Bronislav 00:26:25 00:37:36 00:37:52 01:41:53 00:35:50

Muži 4 – od 60 let (ročník 1958 a nižší)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 651 Schneider Rudolf 00:21:39 00:31:09 00:52:48
2 654 Jankůj Josef 00:22:42 00:30:14 00:52:56 00:00:08
3 652 Zdražil Jindřich 00:22:51 00:30:39 00:53:30 00:00:42
4 653 Kotas Pavel 00:23:28 00:30:30 00:53:58 00:01:10
5 655 Konvičný Jaroslav 00:23:54 00:33:21 00:57:15 00:04:27

Ženy 1 – 19–35 let (ročník 1983–1999)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 506 Macháňová Sabina 00:19:22 00:26:43 00:26:10 01:12:15
2 507 Procházková Kamila 00:19:17 00:26:55 00:28:52 01:15:04 00:02:49
3 502 Kučná Svatava 00:20:18 00:28:55 00:27:51 01:17:04 00:04:49
4 505 Solanská Michaela 00:23:58 00:34:14 00:33:34 01:31:46 00:19:31
5 504 Kotorová Michaela 00:26:23 00:34:56 00:35:40 01:36:59 00:24:44
6 501 Strnadlová Jana 00:26:25 00:38:09 00:37:35 01:42:09 00:29:54
7 503 Sladkovská Petra 00:26:58 00:40:43 00:49:32 01:57:13 00:44:58

Ženy 2 – od 36 let (ročník 1982 a nižší)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 302 Mičulková Šárka 00:22:39 00:31:04 00:53:43
2 304 Háblová Lenka 00:27:16 00:37:49 01:05:05 00:11:22
3 301 Štěpánová Jana 00:28:28 00:40:39 01:09:07 00:15:24

Smíšené týmy

Pořadí Název týmu Členové týmu Kategorie Umístění Součet umístění
1 LIEBELI Liebel Antonín Muži 2 5 16
Liebelová Svatava Žákyně 6
Liebelová Anita Žákyně 5
2 CYKLISTI Žídek Vojtěch Studenti 3 17
Loupanec Petr Studenti 8
Strnadlová Jana Ženy 1 6
3 MBA Hábl Marcel Muži 2 12 19
Háblová Lenka Ženy 2 2
Kadlec Martin Žáci 5
4 JANÍČEK TÝM Janíček Bronislav Muži 3 13 20
Mičulková Šárka Ženy 2 1
Mičulka Petr Muži 3 6
5 dcerka a 2×BLOCK Kadlecová Karolína Žákyně 4 28
Mynář Jan Muži 1 21
Mynář Jiří Muži 3 3
6 CRAZY BIKE TEAM Štěpánová Jana Ženy 2 3 39
Štěpán Filip Muži 2 8
Ďurica Štefan Muži 1 28

Škola SPŠSVM – hoši

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Výsledný čas
po 2 kolech
1 404 Zajíček Lukáš 01:18:51
2 414 Jiříček Lukáš 01:25:35
3 403 Rýc Jiří 01:49:57

Škola SPŠSVM – dívky

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Výsledný čas
1 501 Strnadlová Jana 01:42:09

Aktuální akce

3D STUDIO - MODELOVÁNÍ A VIZUALIZACE

nabídka volnočasové aktivity pro žáky naší školy. »

Kroužek modelování staveb a interiérů pro SŠ

nabídka volnočasové aktivity pro žáky naší školy. »

Burza práce a Přehlídka středních škol Vsetín 2018

18.–19. 10. 2018 Vsetín »

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení

pro školní rok 2018/2019 »

Intranet

Přihlášení do intranetu:



  • Stavařská tisícovka
  •                                                                                                                                                     
  • Home
  • Škola
  • Studium
  • Kontakt
  • E-learning
  • iSAS
  • Intranet



Rychlý kontakt

Adresa: Máchova 628/10
757 01 Valašské Meziříčí

IČ: 00843491
IZO: 000843491
RED_IZO: 600018164

Tel.: +420 571 751 011
Fax: +420 571 751 010

E-mail: skola@spsstavvm.cz
Web: www.spsstavvm.cz
Redakční rada:
dvorak@spsstavvm.cz

sadilkova@spsstavvm.cz
urban@spsstavvm.cz
poboril@spsstavvm.cz