Cesta: Aktuality » Rozpis opravných a doplňkových klasifikačních zkoušek pro studijní obory


Termíny konání opravných a doplňkových klasifikačních zkoušek
za 2. pololetí školního roku 2018/2019
a jmenování zkušebních komisí

Zveřejněno 27. 6. 2019

Uvedené časy jsou časy zahájení zkoušek, zkoušce vždy předchází 15minutová příprava.

Termín: Úterý 27. 8. 2019

Doplňková klasifikační zkouška
Zkušební komise Příjmení a jméno žáka (žákyně) Třída Zkoušející Čas zkoušky
Číslo: 1 – KOC KD
SA3
NOV 8.30
Učebna: U50
Předseda: Ing. Miroslav Maňas
Členové: Ing. Pavla Nováková
Ing. Josef Vémola

 

Termín: Středa 28. 8. 2019

Opravné zkoušky
Zkušební komise Příjmení a jméno žáka (žákyně) Třída Zkoušející Čas zkoušky
Číslo: 1 - DEJ KJ
KA

TS1
TS1

DRO
DRO
8.15
8.30
Učebna: U6
Předseda: PaedDr. Drahomíra Hegarová
Členové: Mgr. Jiří Drozd
Mgr. Petra Hejlová
Číslo: 2 - ANJ PK
ŠR
KD
A1
TS1
SA3
HEG
HEG
DRO
9.15
9.30
9.45
Učebna: U6
Předseda: Mgr. Libuše Marková, MBA
Členové: PaedDr. Drahomíra Hegarová
Mgr. Jiří Drozd
Číslo: 3 - CHE ČK
ŠM
ŠV
D1
TS1
TS1
DVO
DVO
DVO
8.15
8.30
8.45
Učebna: PFYZ
Předseda: Mgr. Alena Šimonková
Členové: RNDr. Martin Dvořák, Ph.D.
Mgr. Miloslav Špůrek
Číslo: 4 - MAT ChE
MK
VL
ADS2
ADS2
ADS2
POC
POC
POC
8.15
8.30
8.45
Učebna: U55
Předseda: Mgr. Pavla Sucháčková
Členové: RNDr. Karin Poláčková
Mgr. Kateřina Skalická

 

Termín: Čtvrtek 29. 8. 2019

Opravné zkoušky
Zkušební komise Příjmení a jméno žáka (žákyně) Třída Zkoušející Čas zkoušky
Číslo: 1 - KOC MD T3 PEK, POB
8.15
Učebna: U35
Předseda: Ing. Ladislav Trčka
Členové: Ing. Petr Pobořil
Ing. Svatopluk Pešek
Číslo: 2 - CJL PK
MJŠ
A1
TS1
HEJ
VAV
8.15
8.30
Učebna: U6
Předseda: PaedDr. Drahomíra Hegarová
Členové: Mgr. Petra Hejlová
Mgr. Radka Vavříková
Číslo: 3 - ANJ ZD
SD
A2
A3
HEG
HEG
9.15
9.30
Učebna: U6
Předseda: Mgr. Vanda Croke
Členové: PaedDr. Drahomíra Hegarová
Mgr. Libuše Marková, MBA
Číslo: 4 - MAT GJ
KD
PD
ST
SA3
SA3
SA3
D1
SKA
SKA
SKA
SKA
8.15
8.30
8.45
9.00
Učebna: U55
Předseda: Mgr. Pavla Sucháčková
Členové: Mgr. Kateřina Skalická
RNDr. Karin Poláčková
Číslo: 5 - CHE KD
MF
SL
A1
A1
A1
DVO
DVO
DVO
8.15
8.30
8.45
Učebna: PFYZ
Předseda: Mgr. Alena Šimonková
Členové: RNDr. Martin Dvořák, Ph.D.
Mgr. Miloslav Špůrek

 

Termín: Pátek 30. 8. 2019

Opravné zkoušky
Zkušební komise Příjmení a jméno žáka (žákyně) Třída Zkoušející Čas zkoušky
Číslo: 1 - MAT RV
ŠM
ŠV
VP
TS1
TS1
TS1
TS1
POC
POC
POC
POC
8.15
8.30
8.45
9.00
Učebna: U55
Předseda: Mgr. Pavla Sucháčková
Členové: RNDr. Karin Poláčková
Mgr. Kateřina Skalická


Ing. Jindra Mikuláštíková, MBA
ředitelka školy

 


Aktuální akce

Rozpis opravných a doplňkových klasifikačních zkoušek pro studijní obory

za 2. pololetí – 1.–3. ročník »

Fotogalerie 8. ročníku Stavařské SPEDOS tisícovky

konané 1. 6. 2019 »

Stavařská SPEDOS tisícovka 2019 – výsledková listina

pořadí závodníků z 1. 6. 2019 »

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení

pro školní rok 2019/2020 »

Construsoft BIM Awards 2019 – Peters Bridge

podpořte hlasováním našeho žáka v mezinárodní soutěži! »

Intranet

Přihlášení do intranetu:





Rychlý kontakt

Adresa: Máchova 628/10
757 01 Valašské Meziříčí

IČ: 00843491
IZO: 000843491
RED_IZO: 600018164

Tel.: +420 571 751 011
Fax: +420 571 751 010

E-mail: skola@spsstavvm.cz
Web: www.spsstavvm.cz
Redakční rada:
dvorak@spsstavvm.cz

sadilkova@spsstavvm.cz
halastova@spsstavvm.cz
poboril@spsstavvm.cz