Cesta: Aktuality » Stavařská SPEDOS tisícovka 2019 – výsledková listina


Stavařská SPEDOS tisícovka – 1. 6. 2019
výsledková listina 8. ročníku


Na závod bylo letos přihlášeno 63 závodníků a úspěšně jej dokončilo celkem 56 závodníků.


Žáci – cca 10–14 let (ročník 2005 a vyšší)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Výsledný čas Ztráta na vítěze

Žákyně – cca 10–14 let (ročník 2005 a vyšší)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 101 Bajčíková Anna
0:23:43
2 104 Valentová Johana
0:58:14 0:34:31
3 102 Liebelová Svatava
0:58:46
0:35:03

Studenti – 15–18 let (ročník 2001–2004)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 408 Masař Jan 0:17:42  0:25:01 0:26:37 1:09:20
2 407 Petrů Martin 0:18:06  0:25:32 0:26:03 1:09:41 0:00:21
3 406 Kratochvíl Antonín 0:19:12  0:26:42 0:26:47 1:12:41 0:03:21
4 404 Liebel Metoděj 0:20:48  0:28:46 0:29:45 1:19:19 0:09:59
5 402 Zajíček Lukáš 0:21:28  0:30:45 0:33:45 1:25:58 0:16:38
6 410 Knebl Josef 0:22:16  0:31:35 0:32:59 1:26:50 0:17:30
7 403 Chovanec David 0:23:34  0:32:48 0:34:39 1:31:01 0:21:41
8 405 Janečka Jakub 0:25:06  0:37:12 0:36:36 1:38:54 0:29:34
9 401 Rýc Jiří 0:26:26  0:37:39 0:40:56 1:45:01 0:35:41
10 409 Kotulek Michal 0:27:09  0:41:38 0:47:25 1:56:12 0:46:52

Studentky – 15–18 let (ročník 2001–2004)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 202 Dubská Kateřina 0:21:41  0:30:23 0:52:04
2 201 Bajčíková Ema 0:24:12  0:36:09 1:00:21 0:08:17

Muži 1 – 19–39 let (ročník 1980–2000)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 713 Šíbl Radoslav 0:16:33  0:22:08 0:24:35   0:21:02 1:24:18
2 706 Kašný Tomáš 0:16:37  0:22:07 0:22:37   0:24:04 1:25:25 0:01:07
3 710 Duřpek Martin 0:16:40  0:23:02 0:23:51   0:24:15 1:27:48 0:03:30
4 701 Špiler Stanislav 0:16:42  0:22:52 0:24:09   0:27:25 1:31:08 0:06:50
5 704 Bednařík Lukáš 0:17:28  0:25:25 0:26:12   0:26:58 1:36:03 0:11:45
6 712 Novák Michael 0:20:11  0:27:23 0:27:58   0:28:02 1:43:34 0:19:16
7 707 Hrachovec Tomáš 0:24:10  0:33:33 0:35:03   0:39:02 2:11:48 0:47:30
8 705 Ďurica Štefan 0:24:40  0:34:58 0:35:50   0:39:02 2:14:30 0:50:12
9 703 Mršťák Josef 0:25:24  0:38:10 0:36:42   0:39:08 2:19:24 0:55:06
10 702 Kouřil Jiří 0:28:23  0:38:25 0:41:04   0:47:34 2:35:26 1:11:08
709 Jakeš Petr 0:28:20 0:40:52 0:47:03
711 Černošek Ondřej 0:35:02  0:53:27 1:15:10

Muži 2 – 40–49 let (ročník 1970–1979)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 905 Dřevojánek Jan 0:17:04  0:23:10 0:23:32   0:23:20 1:27:06
2 904 Ovesný Pavel 0:16:44  0:23:12 0:27:11   0:24:39 1:31:46 0:04:40
3 917 Holiš Martin 0:17:30  0:24:27 0:24:49   0:25:10 1:31:56 0:04:50
4 919 Ondroušek Stanislav 0:17:40  0:24:46 0:25:33   0:26:14 1:34:13 0:07:07
5 916 Doleček Ondřej 0:17:38  0:25:13 0:25:34   0:26:28 1:34:53 0:07:47
6 907 Hašek Petr 0:18:47  0:26:02 0:27:55   0:27:07 1:39:51 0:12:45
7 909 Liebel Antonín 0:19:52  0:26:44 0:27:16   0:27:03 1:40:55 0:13:49
8 908 Čtvrtlík Jaroslav 0:19:44  0:26:43 0:27:39   0:27:37 1:41:43 0:14:37
9 906 Žák Marek 0:20:25  0:27:32 0:28:29   0:28:32 1:44:58 0:17:52
10 901 Karola Tomáš 0:20:47  0:27:38 0:28:47   0:30:08 1:47:20 0:20:14
11 913 Daněk Robert 0:19:42  0:27:31 0:29:58   0:31:09 1:48:20 0:21:14
12 902 Vybíral Zdeněk 0:23:02  0:30:58 0:31:38   0:32:38 1:58:16 0:31:10
13 910 Hrabovský Libor 0:23:17  0:33:08 0:34:53   0:31:38 2:02:56 0:35:50
14 918 Zajíček Pavel 0:21:59  0:31:51 0:33:28   0:36:45 2:04:03 0:36:57
15 903 Hábl Marcel 0:25:34  0:41:20 0:28:22   0:35:45 2:11:01 0:43:55
16 911 Janečka Vladimír 0:26:03  0:37:44 0:37:47   0:44:51 2:26:25 0:59:19
17 912 Flajšar Josef 0:27:22  0:37:55 0:41:28   0:49:10 2:35:55 1:08:49
914 Kopecký Michal 0:31:10  0:45:47
915 Klímek Jakub 0:30:14  0:46:45

Muži 3 – 50–59 let (ročník 1960–1969)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 607 Šíma Martin 0:18:08  0:24:34 0:24:49 1:07:31
2 605 Mynář Jura 0:20:27  0:28:11 0:28:48 1:17:26 0:09:55
3 604 Burget Miloslav 0:21:04  0:28:46 0:29:07 1:18:57 0:11:26
4 606 Ohera Tomáš 0:20:52  0:29:13 0:29:11 1:19:16 0:11:45
5 603 Pavlík Libor 0:23:15  0:33:26 0:34:48 1:31:29 0:23:58
6 601 Hnila Jiří 0:25:08  0:34:41 0:32:45 1:32:34 0:25:03
7 602 Rieger Martin 0:23:35  0:34:33 0:37:40 1:35:48 0:28:17

Muži 4 – od 60 let (ročník 1959 a nižší)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 652 Jankůj Josef 0:23:59  0:32:28 0:56:27
2 651 Slovák Josef 0:29:56  0:40:14 1:10:10 0:13:43
3 653 Kučera Stanislav 0:39:32  1:03:40 1:43:12 0:46:45

Ženy 1 – 19–35 let (ročník 1984–2000)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 503 Macháňová Sabina 0:20:13  0:28:11 0:29:30 1:17:54
2 502 Kučná Svatava 0:20:53  0:29:10 0:28:01 1:18:04 0:00:10
3 504 Krutílková Petra 0:25:55  0:37:36 0:37:39 1:41:10 0:23:16

Ženy 2 – od 36 let (ročník 1983 a nižší)

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Mezičasy
Výsledný čas Ztráta na vítěze
1 301 Mikulenková Ivana 0:39:28
1:03:25
1:42:53

Smíšené týmy

Pořadí Název týmu Členové týmu Kategorie Umístění Součet umístění
1 ŠKOLÁCI Kučera Stanislav Muži 4 3 7
Slovák Josef Muži 4 2
Bajčíková Ema Studentky 2
2 ZAHRÁDKA U VALENTŮ I Liebel Antonín Muži 2 7 12
Valentová Johana Žákyně 2
Liebelová Svatava Žákyně 3
3 NAŠE AKCIE KLESLY Hábl Marcel Muži 2 15 25
Mršťák Josef Muži 1 9
Mikulenková Ivana Ženy 2 1

Škola SPŠSVM – hoši

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Výsledný čas
po 2 kolech
1 402 Zajíček Lukáš 1:25:58
2 401 Rýc Jiří 1:45:01

Škola SPŠSVM – dívky

Pořadí Start. číslo Příjmení, jméno Výsledný čas

Aktuální akce

Rozpis opravných a doplňkových klasifikačních zkoušek pro studijní obory

za 2. pololetí – 1.–3. ročník »

Fotogalerie 8. ročníku Stavařské SPEDOS tisícovky

konané 1. 6. 2019 »

Stavařská SPEDOS tisícovka 2019 – výsledková listina

pořadí závodníků z 1. 6. 2019 »

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení

pro školní rok 2019/2020 »

Construsoft BIM Awards 2019 – Peters Bridge

podpořte hlasováním našeho žáka v mezinárodní soutěži! »

Intranet

Přihlášení do intranetu:





Rychlý kontakt

Adresa: Máchova 628/10
757 01 Valašské Meziříčí

IČ: 00843491
IZO: 000843491
RED_IZO: 600018164

Tel.: +420 571 751 011
Fax: +420 571 751 010

E-mail: skola@spsstavvm.cz
Web: www.spsstavvm.cz
Redakční rada:
dvorak@spsstavvm.cz

sadilkova@spsstavvm.cz
halastova@spsstavvm.cz
poboril@spsstavvm.cz