Cesta: Aktuality » Potřetí za sebou třetí místo na Mistrovství ČR oboru Klempíř


Potřetí za sebou třetí místo na Mistrovství ČR oboru Klempíř

Ve dnech 25. - 27. dubna 2018 se konalo na výstavišti v Brně Mistrovství České republiky oboru vzdělávání Klempíř, a to s mezinárodní účastí. Jednalo se již o XII. ročník soutěže, která je určena pro žáky tříletého učebního oboru Klempíř z Čech a Moravy i okolních zemí. Vyhlašovatelem soutěže byl Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.

Střední průmyslovou školu stavební Valašské Meziříčí na soutěži odborných dovedností reprezentovala dvojice učňů Tomáš Hromada a Filip Pělucha. Do soutěže žáci postoupili z prvního místa z moravské soutěže, která se konala ve Vyškově. Na svůj úspěch navázali i v Brně, kdy v celostátním kole obsadili již potřetí třetí místo.

Třídenní odborná soutěž zahrnovala teoretickou i praktickou část. V teoretické části soutěžící prokazovali odborné vědomosti o materiálech a technologických postupech. Praktická část byla spojená s provedením pokládky plechové krytiny na dvojitou drážku s úžlabím, oplechováním prostupu, podokapním žlabem, navazujícími fasádními prvky a zapravením okrajů střechy, a to dle zadané výkresové dokumentace.

Žáky oboru Klempíř na soutěž připravovali pedagogové - Ing. Milena Bryolová, Jaroslav Kuběj a Václav Čep. Poděkování přináleží žákům za úspěšnou reprezentaci a pedagogům za kvalitní přípravu.

 

 

 


Aktuální akce

3D STUDIO - MODELOVÁNÍ A VIZUALIZACE

nabídka volnočasové aktivity pro žáky naší školy. »

Kroužek modelování staveb a interiérů pro SŠ

nabídka volnočasové aktivity pro žáky naší školy. »

Burza práce a Přehlídka středních škol Vsetín 2018

18.–19. 10. 2018 Vsetín »

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení

pro školní rok 2018/2019 »

Intranet

Přihlášení do intranetu:  • Stavařská tisícovka
  •                                                                                                                                                     
  • Home
  • Škola
  • Studium
  • Kontakt
  • E-learning
  • iSAS
  • IntranetRychlý kontakt

Adresa: Máchova 628/10
757 01 Valašské Meziříčí

IČ: 00843491
IZO: 000843491
RED_IZO: 600018164

Tel.: +420 571 751 011
Fax: +420 571 751 010

E-mail: skola@spsstavvm.cz
Web: www.spsstavvm.cz
Redakční rada:
dvorak@spsstavvm.cz

sadilkova@spsstavvm.cz
urban@spsstavvm.cz
poboril@spsstavvm.cz