Cesta: Aktuality » Naši žáci zahajovali Vánoční trhy na náměstí


Naši žáci pomáhali zahájit Vánoční trhy

Město Valašské Meziříčí podporuje myšlenky férového obchodu, usiluje o titul Fairtradového města a v řídící skupině této aktivity má zastoupení i naše škola. Na Vánočních trzích našeho města jsme proto nabízeli férovou kávu do kelímku a členové i nečlenové školní fairtradové skupiny bez ohledu na zimní počasí vysvětlovali, co to ten férový obchod vlastně je. Zázemi jsme měli u Charity Valašské Meziříčí, se kterou spolupracujeme. Část adventních věnců a vánočního cukroví pomáhali vyrobit žáci třídy A1.

Kateřina Skalická

 


Aktuální akce

Intranet

Přihlášení do intranetu:  • Stavařská tisícovka
  •                                                                                                                                                     
  • Home
  • Škola
  • Studium
  • Kontakt
  • E-learning
  • iSAS
  • IntranetRychlý kontakt

Adresa: Máchova 628
757 01 Valašské Meziříčí

IČ: 00843491
IZO: 000843491
RED_IZO: 600018164

Tel.: +420 571 751 011
Fax: +420 571 751 010

E-mail: skola@spsstavvm.cz
Web: www.spsstavvm.cz
Redakční rada:
dvorak@spsstavvm.cz

sadilkova@spsstavvm.cz
urban@spsstavvm.cz
poboril@spsstavvm.cz