Cesta: Aktuality » Naši žáci pomáhali uklízet Česko


Naši žáci pomáhali uklízet Česko

V úterý 19. října se dobrovolníci z domova mládeže s paní vychovatelkou Pastorkovou vydali na asi čtyřkilometrovou cestu přes kasárna, Štěpánov směrem na Hrachovec. Cílem bylo posbírat odpadky a uklidit nepořádek kolem cest. Mezi běžným odpadem se našel i číselníkový telefon či knedlíky z Kauflandu, většinou šlo ale o plastové lahve od nápojů, krabičky od cigaret či obaly od jídla. Všem 8 dobrovolníkům, kteří vyměnili odpočinek za aktivní činnost, patří poděkování. Koláž z fotek vytvořila Elen.

Kateřina Skalická


Přílohy ke stažení


Aktuální akce

Intranet

Přihlášení do intranetu:Odakz na Facebook   Odkaz na Instagram

Rychlý kontakt

Adresa: Máchova 628/10
757 01 Valašské Meziříčí

IČ: 00843491
IZO: 000843491

RED_IZO: 600018164

Tel.: +420 571 751 011
ID datové schránky: a2hiatx

E-mail: skola@spsstavvm.cz
Web: www.spsstavvm.cz

Redakční rada:
dvorak@spsstavvm.cz

sadilkova@spsstavvm.cz

halastova@spsstavvm.cz
poboril@spsstavvm.cz

Prohlášení o přístupnosti stránek